Введіть ваш запит для початку пошуку.

Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"
Головна » Новини та ЗМІ » Новини професії в Україні

Новини професії в Україні

20.08.2018
Якщо у попередніх звітних періодах на суму допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами нараховано ЄСВ, виходячи із фактичного розміру допомоги (меншому за мінімальний), необхідно здійснити донарахування до розміру мінімальної зарплати та відобразити це в звіті з ЄСВ за звітний період, на який припадає останній місяць такого лікарняного, за кодом типу нарахувань 13
Детальніше  →
20.08.2018
Платники єдиного податку в разі отримання від банку процентів за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) не включають такі кошти до доходу
Детальніше  →
20.08.2018
ДФСУ зазначила, що у показнику «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату» таблиці 1 Звіту з ЄСВ слід зазначати працівників та інших осіб, яким нараховувалися зарплата та дохід у поточному місяці
Детальніше  →
20.08.2018
Чи необхідно заповнювати таблицю 1.1 додатка 5 декларації з ПДВ, який подається до уточнюючого розрахунку у зв’язку з виправленням самостійно виявленої помилки, яка вплинула (не вплинула) на числові показники декларації? Консультує ДФС
Детальніше  →
20.08.2018
Держпраці нагадала про особливості працевлаштування працівників за сумісництвом
Детальніше  →
20.08.2018
Звітний новий податковий розрахунок за формою №1ДФ заповнюють у такому ж порядку, як і уточнюючий. Він має містити інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюють
Детальніше  →
20.08.2018
У 2018 році зберігається вимога до неприбуткових організацій подавати разом із звітністю з податку на прибуток до ДФС і фінансову звітність. Як це зробити правильно, дізнаймося з роз’яснень податківців
Детальніше  →
20.08.2018
ДФС відповіла на питання: чи виникають зобов'язання з ПДВ у підприємства, що ліквідується, у разі повернення статутного капіталу засновнику майном у розмірі внеску?
Детальніше  →
20.08.2018
Робота за сумісництвом передбачена трудовим законодавством. На підставі ч. 2 ст. 21 КЗпП працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної та творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному чи одночасно на декількох підприємствах, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін. Утім, чи має право підприємство прийняти на роботу сумісника, якщо в нього немає основного місця роботи?
Детальніше  →
13.08.2018
Стосуються вони особливостей оподаткування ПДВ від’ємної різниці між ціною придбання (звичайною ціною) товару та ціною реалізації такого товару на експорт; документального підтвердження знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів; оподаткування ПДВ операцій з отримання постійним представництвом нерезидента фінансування від головної компанії – нерезидента та операцій банків та інших фінансових установ з передачі у фінансовий лізинг майна, набутого ними у власність внаслідок звернення стягнення на таке майно
Детальніше  →
Сторiнки: 123456789101112...2526  >